Startavo VERSMO verslo mokyklos studijos

Kai kam Rugsėjo pirmoji yra spalio 7 diena. Būtent šią dieną startavo verslumo studijos – VERSMO.

Kaip sukauptas žinias paversti pinigais ir sėkmingai plėtoti savo verslą? Į šiuos ir kitus svarbiausius su organizacijos valdymu susijusius klausimus padės atsakyti spalio 7 dieną, startavę VERSMO verslumo mokyklos mokymai, skirti verslininkams, vadovams, pardavimo atstovams, marketingo, personalo specialistams bei visiems kitiems, norintiems įgyti dar daugiau žinių šiose srityse.

Šios mokyklos įkūrėja Greta Besakirskytė džiaugėsi, jog mokytis pardavimo, personalo valdymo, marketingo ir komunikacijos subtilybių užsiregistravo ne tik vilniečiai – sulaukta dalyvių ir iš Kauno, Mažeikių, Biržų, Panevėžio ir kitų tolimesnių miestelių. Jos teigimu, vienas geriausių būdų įsisavinti naujoves yra praktiniai mokymai, todėl ir VERSMO mokykloje netruks užduočių, kurias vėliau bus galima pritaikyti ir savo darbovietėse.

Pirmojo susitikimo metu buvo kalbama apie vieną iš psichologijos mokslo krypčių  – enneagramą. Dalyviai susipažino su šiuo mokslu ir gavo  galimybę dar geriau pažinti save bei kitus. Tai neabejotinai pravers tiek ieškant naujų darbuotojų, tiek siekiant sklandžiai dirbti komandoje.

Kituose užsiėmimuose patyrę lektoriai pasakos apie sėkmingų pardavimų vykdymą, marketingo bei personalo valdymą, išmokys, kaip kurti efektyvias reklamas ir išmatuoti jų veiksmingumą, palies turinio marketingo, rinkos tyrimų, viešųjų ryšių ir klientų aptarnavimo temas, o taip pat mokys viešojo kalbėjimo subtilybių ir atskleis pagrindinius kūrybiškumo įrankius. Paskaitas ves kompetencijos ir charizmos nestokojantys lektoriai, todėl organizatoriai dalyviams garantuoja ne tik naudingas ir praktikoje lengvai pritaikomas žinias, bet ir geras emocijas užsiėmimų metu.

Tie, kurie nesuspėjo tapti VERSMO verslumo mokyklos dalyviais, gali tapti laisvaisiais klausytojais ir atvykti į jiems aktualias paskaitas. Užsiėmimai vyksta kas antrą šeštadienį.